Merdiven Halısı
Merdiven Halısı
HİZMETLERİMİZ
Merdiven Halısı

Merdiven Halısı

Merdiven halısı modellerimiz etkileyici tasarımları ile evlerinizin dekorasyonunu çok daha keyifli hale getirmeyi mümkün hale getirmektedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan merdiven halıları hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Evlerde çok daha hoş bir ambiyans yaratmaya mümkün hale getiren ve çıplak zeminlerin örtülmesini sağlayan merdiven halısı üretimlerimiz, evlerin çok daha geniş ve ferah gözükmesini sağlar.

Otellerde, Hastanelerde ve Apartman Girişlerinde Yaygın Kullanım

Birçok farklı alanda kullanılmakta olan merdiven halısı çeşitleri kullanımıyla birlikte ortamın atmosferini değiştirir ve bu sebeple sıkça tercih edilir. Bu ürünlerin yalnızca evlerde kullanıldığını düşünmek kesinlikle yanlış olacaktır. Bunun yanı sıra otellerde, apartman girişlerinde ya da hastanelerde sıklıkla rastlayabileceğiniz merdiven halısı ürünleri yaşam alanları için oldukça yaygın olarak tercih edilen halı ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Merdiven Halısı Fiyatları

Merdiven halısı fiyatları hakkında yapılan pek çok araştırma olsa da ürünlerin fiyatları pek çok farklı faktör sebebiyle değişkenlik göstermektedir. Hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilen ve kullanımı ile birlikte keyifli bir ambiyans yaratmasının yanı sıra güvenlik sunan merdiven halıları özellikle çocuklu evler için önemli bir etken haline gelmiştir. Merdiven halılarının kullanımı sayesinde 2 katlı evlerde çocukların merdivenden düşmesi adı merdiven sebebiyle yaralanması gibi bir durumun önüne geçilmekte ve bu sebeple güvenlik sağlamaktadır.

Merdiven halılarının fiyatları üretimi esnasında kullanılan malzemeler gibi pek çok farklı etken dolayısıyla değişmektedir. Ürünlerin boyutları ve desenlerde fiyatları etkileyen faktörlerin arasında yer almaktadır.

Merdiven halısı satın al hizmetimizden faydalanarak hem iç hem de dış ortamlarda kullanabileceğiniz bir halıya sahip olabilir, kaldırıp altını temizleyip tekrar kullanmayı mümkün hale getirebilirsiniz. Alt yüzeylerinde bulunan yapışkanlar sayesinde merdivenlere kolaylıkla yapışan ve kullanım esnasında kayma gibi bir problem yaşatmayan merdiven halıları modern ve şık bir görüntüye sahiptir.

Kaliteli merdiven halısı satın al hizmetimiz bina girişlerinde yer alan merdivenler için de tercih edilmektedir. Basamak ve basamak aralarında kaplayan halılar pek çok farklı model ve desende üretilmekte kaymaz özellik kazanmaları sebebiyle yaşam alanlarını çok daha konforlu hale getirmektedir.

  • En Uygun Fiyatlı Merdiven Kaplama Çeşitlerimiz ve Ücretsiz Keşif  için Bizi 7/24 Saat 0532 411 94 37 Numaralı hattan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş